jste zde: úvodní » Ostatní partneři webu


Ostatní partneři webu

Zkušenosti na Desítka.eu - nezávislé zkušenosti, recenze a hodnocení spojené s katalogem prověřených firem desítka.eu.

Pematex s.r.o. - velkoobchod dodávající kvalitní spojovací materiál, jak jsou šrouby, matice, vruty a mnoho dalšího. Široký sortiment více než 80 tisíc výrobků. Distribuce pro celé ČR.

Truhlářství Mistr M - výroba nábytku jako jsou vestavěné skříně, kuchyňské linky a mnoho dalšího. To je truhlářství ve městě Plzeň - Mistr M. Dále dodávají interiérové dveře, pergoly a další truhlářské výrobky. Centrála ve městě Plzeň.

Bstyle Holandský nábytek - dovážíme kvalitní holandský nábytek, křesla, sedačky, skříňový nábytek a další. Dovoz nejen z Holandska, ale i z Belgie a dalších zemí.

Hrdina s.r.o. - výkup barevných kovů za nejlepší ceny. Na našich stránkách najdete ceník kovošrotu. Výkup železa, mědi, hliníku a dalších kovů.

Subaru Autwec - autorizovaný dealer a autoservis Subaru. Subaru Forester, Subaru Impreza, Subaru Outback a další modely skladem. Mnoho výhodných nabídek. Opravdu bezpečná čtyřkolka je jen Subaru.

Redimax - dodáváme kvalitní diamantové nástroje a diamantovou techniku. Odborná firma, která vám nejen dobře poradí při výběru nástrojů a techniky, ale zároveň zajistí záruční i pozáruční servis. Součástí nabídky jsou nástroje pro průmyslové podlahy.

Krása rukou - Vše pro gelové nehty, nehtovou modeláž. Například UV gely, celé sady pro úpravu negtů, nově razítka na nehty a mnoho dalších produktů za dobré ceny.

KP tinex s.r.o. - bezpečnostní agentura zaměřená hlavně na služby jako je fyzická ostraha objektů a to vše s možností využití náhradního plnění. U této bezpečnostní agentury si můžete díky ISO certifikaci a tradici můžete být jisti kvalitou služeb.

Parva reality - spolehlivá realitní kancelář v Plzni, Rokycanech a dalších pobočkách v západních a středních Čechách. Chcete-li bezpečně prodat svůj byt nebo dům, kontaktujte nás, s využitím vázaného účtu bude prodej nebo koupě naprosto bezpečná.

Apartmán v Rakousku - ubytování v apartmánu s kuchyňkou, o patro níže s restaurací a s výhledem na ledovec Kitzsteinhorn - to je ideální dovolená na léto i na zimu! Ubytujte se v apartmánu s českou obsluhou.

Cézar klenotnictví - e-shop zaměřený na luxusní pánské a dámské hodinky. Zároveň zde můžete koupit za internetové ceny snubní a zásnubní prsteny s diamantem a další klenoty a šperky.

Počet návštěvníků 1221654

© 2010 SPINNING® & H.E.A.T. Program® centrum Plzeň | Jana Kořínková & Stanislav Kořínek
Areál Fakultní nemocnice Plzeň-Bory, pavilon č. 27 | Eduarda Beneše 13, 305 99 Plzeň
mobil: (+420)728273431 | e-mail: Spinning.Plzen@seznam.cz | číslo účtu: 261731821/0300 | Spinning a H.E.A.T. Program centrum Plzeň na mapě

© 2010 Spinning-plzen.cz | design Hanja.eu | web ANTstudio.cz | dále Partneři