jste zde: úvodní » Návštěvní kniha


Návštěvní kniha

Počet příspěvků: 60, poslední přidán 29.01. 19:58

Ahoj lidi. Jmenuji se Helena Karas z Praha 8. V pondelí 07/01/19 dostal jsem úver ve výši 15.000.000 Kc od Peter Krajcovic za nemovitost v Praze 2. Správný e-mail pana Krajcovic je senatorrpwalter@hotmail.com. Jeho úver je 100% garantován. Kontaktujte jej, pokud stále hledáte pujcku.
Dobrý den, ve složce \"instruktoři\" mi chybí moje oblíbená instruktorka H.E.A.T.u Markéta Krýslová. Kdy jí tam zařadíte? Děkuji
Dobrý večer, nebudete prosím přidávat ve čtvrtek hodinu H.E.A.T. od 16 nebo 16:30 hod. ? Moc děkuji za odpověď Kranátová
Dobrý večer, nebudete prosím přidávat ve čtvrtek hodinu H.E.A.T. od 16 nebo 16:30 hod. ? Moc děkuji za odpověď Kranátová
Příspěvek z FKSP Fakultní nemocnice pro letošní rok 2016 je opět 1500,- Kč na sporty.Super , ne?!
Jana26.01. 17:40
Paráda. Věrko, děkuji za zprávu.
zdravím všechny, hlavně janu :o), už se na vás těším. Budete přidávat hodinu středu nebo čtvrtek 16:15? to by se mi hodilo, hned po práci se jít trochu rozproudit. pa Lenka K přeji krásný den
Jana19.10. 19:27
Dobrý den. Hodinu ve čtvrtek od 16:15 rozjíždíme již tento týden. Budeme se těšit.
Dobry den,mela bych zajem se prihlasit na zitrejsi hodinu spinningu od 18,45h,ale nemam jiz kredit.Hodinu bych zaplatila zitra pred lekci,pripadne si predplatila kredit. Hezky den. Radka
Dobrý den, kolegyně v práci mi říkala, že v současné době potřebujete instruktory HEAT programu. Mám HPI I.level, ale dále bych si chtěla určitě udělat další. Jako instuktorka jsem působila v Galerii Slovany, v Kalikovském mlýně a Golden Body, kde mi teď od září už nevypsali do rozvrhu. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. tel. 775 031 473 Předem děkuji. s pozdravem Petra Martínková
Dobrý den, mám dotaz, zda rzlišujete hodiny pro začátečníky a pokročilé. Nějak jsem to nenašla. Spinning i H.E.A.T. Děkuji.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možné udělat hodinu pro firemní meeting? Předběžně by se jednalo o 25.9. od 20:00 a 5 osob.
Jana10.09. 13:00
Dobrý den. Není problém takovou hodinu udělat. Jednalo by se o H.E.A.T. Program nebo o spinning?
Dobrý den,nějak nemůžu rozvrh lekcí:-(
Jana25.08. 20:19
Dobrý den, rozvrh máme v pravém horním rohu obrázku (cyklistů a chodců) pod červeným tlačítkem rozvrh a objednávkový systém. Pro prohlížení stačí kliknout na rozvrh k nahlédnutí.
děkuji,objevila jsem to hned po odeslání dotazu,rozvrh už je asi úplný,žádné jiné časy v časných odpoledních hodinách nejsou?nejlépe od 15hod,15.30,16hod?
Jana29.08. 18:47
Lekce budeme ještě doplňovat během září a října. Podle počasí a zájmu. Dřívější hodiny máme zatím jen na heatech. Na spinningu budou také (od 15h a od 16,15), ale o něco později.
Dobrý den, jsou jeste volna mista pro Vesin, dva pary (4 osoby)? Diky za odpoved. Libuse Rozumova
Zdravím, radši než fotky a videa z kdejakých akcí a vašeho \"sboru\" bych uvítal obrázky interiérů a např. krátký sestřih vzorové hodiny. Bylo by to pro lepší představu o kvalitě apod. Díky za pochopení.
Jana19.03. 20:43
Dobrý den, obrázky interiérů ve fotogalerii máme (pod názvem Spinning a H.E.A.T. centrum po rekonstrukci ze 30.9.2011). A co se týká kvality, myslím si, že ta se z obrázků ani videa nepozná - to je potřeba vyzkoušet :-) Díky za příspěvek.
Ahoj Jani, fotky z maratonu super a díky, že jsou menšího rozměru :-) :-) . Brzy naviděnou, J.
Čau lidi. Rád bych se zúčastnil 12ctihodinovky spinningu 9.2.Sám to ale určitě nedám :/ Sháním někoho do dvojice, či trojice. Pokud by měl někdo zájem, ozvěte se na: tel. 721 366 396 email: jansalat@seznam.cz nebo nechte vzkaz na recepci. Spojíme síly a pofrčíme jak s větrem(klimatizací) o závod. A třeba předjedeme i Tomáše s Jardou :)) Ahoj Sali
Ahoj. Zdravím všechny spinning pozitivní jedince a všem Vám přeji do nového roku hodně zdravíčka, lásky a božího požehnání. Mějte se rádi a moc dnes v noci nezlobte. Já a moji kolegové z práce to obzvlášť oceníme :) Ahoj Honza
Dobrý den, měla bych zájem o cvičení H.E.A.T. Chtěla bych se zeptat, zda jsou lekce v UT a CT od 15,00 vhodné i pro začátečníky (ještě nikdy jsem na tomto cvičení nebyla). Děkuji.
Jana13.11. 21:44
Dobrý den, tyto lekce vedu já, tak Vám ráda poradím a pomůžu. Každý si při hodině jde podle sebe a podle toho, co zvládne. Takže každá hodina je pro začátečníka vhodná. Stačí si jen vybrat čas a začít. Budu se na Vás těšit.
Dobrý den, mám opravdu velkou nadváhu a chtěla bych se zeptat, jestli je H.E.A.T program vhodný i pro takto obézní lidi. Děkuji za odpověď
Jana30.10. 11:01
Dobrý den, H.E.A.T. Program je vhodný úplně pro každého, je potřeba si však přizpůsobit intenzitu tréninku, začít zvolna a opatrně. Bylo by dobré si pořídit pulsmetr, díky němuž byste si hlídala tepovou frekvenci. Určitě si přijďte zacvičit, rádi Vám pomůžeme a poradíme.
Zdravím mám dotaz zda je tu také nějaké cvičení pro chlapy díky za info
Jana27.10. 10:58
Dobrý den, spinning i H.E.A.T. Program je vhodný pro chlapy. Na spinning chodí pánů více a spíše ve večerních hodinách. U pásů je to méně, ale chodí také. Máme teď od listopadu náročnou lekci (čtvrtek od 20h), která je čistě pánská.
Martin 08.11. 18:47
a je možné se přijít podívat jak takové cvičení probíhá?
Jana05.12. 19:09
Určitě je to možné. Kdyžtak zavolejte na telefon 728273431 a domluvíme se, jaká lekce by Vás nejvíce zajímala.
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, je možné k Vám chodit i na jednorázový vstup , aniž bych si musela pořizovat permanentku či dobíjet kredit? Jsem na koleji, ale kvůli škole si nemůžu dovolit chodit pravidelně na Vaše hodiny, tak by pro mě bylo lepší, kdybych si platila každý vstup zvlášť. Předem děkuju za odpověď.
Jana27.10. 10:54
Dobrý den, samozřejmě je možné chodit na jednorázový vstup, permanentka není podmínkou. Objednávku lekce však je potřeba provést telefonicky nebo mailem, nelze přes objednávkový systém.
Dobrý den Můžete tento dotaz předat K. Malému,nebo mi poslat na něj kontakt.? Známe se ale vytratil se mi kontakt na něj. Děkuji Šmíd-(škrkavka)
Dobrý den, chtěla sjem se zeptat jestli jsou hodiny spinningu rozděleny dle náročnosti? Chtěla bych se spinningem začít, tak zda se mám soustředit na určité hodiny v rozvrhu? Děkuji za odpověď :)
Jana17.05. 01:08
Dobrý den. Hodiny rozdělené podle náročnosti nemáme, spíše vybírejte podle času, který se Vám hodí. Pak je důležité začít zvolna podle svých možností a jet si své tempo. Na letní sezonu se některé lekce rušily, tak není takový výběr, jako třeba v zimě. Ale určitě se toho nebojte a přijďte si spinning vyzkoušet. Rádi Vám se vším pomůžeme a samozřejmě poradíme.
Dobrý den,jsou některé hodiny i s hlídáním dětí?
Jana17.05. 00:59
Dobrý den. Hodiny s hlídáním v rozvrhu nejsou, protože nemáme prostor, kde by děti mohly být a hrát si. Umíme se ale přizpůsobit potřebám zákazníků, takže není problém se domluvit individuálně nebo v případě zájmu nějakou lekci s hlídáním otevřít a zřídit nějaký mobilní koutek třeba v šatně :-)
Dobrý den, kolik je cena na hodinu H.E.A.T., je to 130,- nebo podle jednotlivých lekcí v rozvrhu( neregistrovaný, při pletbě v hotovosti).Díky za info
Jana21.02. 22:03
Dobrý den. Lekce, na kterých je v rozvrhu napsáno 110kreditů, jsou pro neregistrovaného klienta za 130Kč. Pokud zvolíte lekci se slevou, platíte částku, která je napsaná v rozvrhu (dopolední lekce a lekce od 20h za 95Kč a sobotní dopolední lekce za 100Kč).
karel18.12. 23:22
Ahoj všem, dneska je moc špatnej den a těžko se vybírají písničky... Všem se omlouvám
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat od kolika do kolika hodin jsou lekce spinningu? Děkuji a přeji hezký den
Jana07.12. 12:34
Dobrý den, lekce spinningu začínají většinou od 16 nebo od 16,15 hodin. Další lekce je pak v 17,30, pak v 18,45 a ve 20h. Toto platí od neděle do pátku. V sobotu jezdíme od 17,30 hodinu a půl. Více informací o rozvrhu najdete pod tlačítkem rozvrh a objednávkový systém (v obrázku), dále kliknete na rozvrh k nahlédnutí.
DObrý den, ráda bych se zeptala, jak je to parkováním, když bych šla na vaši hodinu. Je v nemocničním areálu vyhrazené nějaké místo pro vaše zákazníky?
Jana29.11. 14:04
Dobrý den, parkovat můžete před areálem u zadního vchodu a proběhnout zadní brankou (je to asi 100m) nebo můžete zajet do areálu, kde se do 18h platí poplatek 10Kč za hodinu. V odpoledních hodinách není problém uvnitř areálu zaparkovat. Večer je to plnější, ale vždy se nějaké místo najde. Parkoviště před areálem je plné jen dopoledne. Odpoledne a večer je tam místa dost.
Dobrý den. Mám dotaz na Tomáše Kozáka. Kdy se jede 24 hodin MTB v Mnichově (Německo) v roce 2012? Děkuji za informace.
Dobrý den,24 hodinovka v Mnichově bude 9-10 června 2012.
HNO-Abteilung ist oft nicht so gut. Der HNO-Bereich ist auch schwierig eigentlich. Das kann je nach dem auch bei Kindern sehr bluten. auch Zahnextraktionen bluten bei mir sehr. Das ist schon ein Problem. An Hals und Mund sollte deshalb niemand ran. Dritte am Halsbereich ist zu gefährlich. Kopf sollte nicht von Dritten hochgezogen werden. https://www.express.de/duesseldorf/nach ... --17705006 Eine 20-Jährige starb nach einer OP. Die Fälle sind für die Arztinnen zu schwierig bereits Im nachhinein es schwer zu beurteilen auch. https://www.bild.de/regional/koeln/tode ... .bild.html Anämie führt auch bereits shon zu Vergesslichkeit. Der HNO-Bereich ist schon schwierig. Unzählige starben auch schon an der Entfernung der Polypen. https://www.bild.de/news/inland/medizin ... .bild.html http://www.aerzte-pfusch.de/Opfer/04/To ... 20504.html https://www.sz-online.de/nachrichten/ki ... 87251.html https://www.mittelbayerische.de/region/ ... 15686.ht
Katka19.10. 21:15
Dobrý den, měla bych veliký zájem chodit na H.E.A.T. Jenže jsem studentka a hodiny jsou docela drahé. Proto bych se chtěla zeptat, zda nezamýšlíte udělat nějaké zvýhodněné studentské ceny. Děkuji za odpověď. Přeji hezký večer
Jana22.10. 13:49
Dobrý den, od listopadu plánujeme udělat akce na vybrané hodiny H.E.A.T. Programu. Nad studentskou slevou se zamyslíme. V nejbližších dnech budu o všech změnách a novinkách informovat na stránkách i mailem.
Zdravím, ráda bych do Vašeho centra začala chodit na spinning, jsem ale začátečník. Jezdím sice na kole, ale na spinningu jsem ještě nikdy nebyla, chci se tedy zeptat, jestli máte lekce odstupňované a jestli jsou některé \"spíše\" pro začátečníky a jiné pro pokročilé? Předem díky za odpověď a už se těším na cvičení!:)
Jana22.10. 01:16
Dobrý den, hodiny odstupňované nemáme, ale pokud bych Vám mohla nějakou hodinu doporučit, tak to bude čtvrtek od 16:15. Je to lekce vhodná pro začátečníky i pro pokročilé, instruktorka je milá a trpělivá a vše podrobně vysvětlí. Pokud by se Vám nehodil čas, vyberte si lekci podle svých časových možností a instruktor Vám na jakékoliv lekci se vším poradí.
Ahoj Karle, dík za super dvouhodinovku. Teď si můžem nádivku s beránkem klidně dát. Taky dík za jabko, bodlo :-) Krásné velikonoční svátky všem. Pavla a Milan
Eva12.04. 07:47
Dobrý den. Nevíte, kde sehnat práci někde v administrativě poblíž Plzně? Myslela jsem, že zkusím tyhle stránky, kamarádka si přes to práci našla. http://administrativa.hyperprace.cz/kraje/Plzensky/ Máte s tím někdo už taky zkušenosti?
Zdravím, měla bych prosbu, zda je možné zařadit do hudebního žánru na hodinách spinningu také třeba Daniela Landu, Divokýho Billa, více Kabátů nebo třeba i nějaké to disco, chodím na více instruktorů a většina jich hraje písničky, které nejsou až tak moc známé( většinou rock nebo i metal), přeci jen na spinning chodí i ženy a na známé písničky, třeba ty, které hrajou často v rádiu se jezdí lépe :-) Díky Aneta
Ahoj, stránky máte moc hezké, ale kde mohu najít rozvrh hodin ?? díky
Ahoj, v pravém horním rohu obrázku je tlačítko rozvrh a objednávkový systém. Ten vás přesměruje do našeho rezervačního systému, kde najdete tlačítko rozvrh k nahlédnutí.
Ahojky, super stránky, moc pěkně to tu vypadá :)
příhoda09.09. 15:46
Někdy je méně více. Odhaduji, že spinning je o rotopedu, kliknu na stránku - a objeví se mi změť informací a obrázků z VH turistiky, cyklovýletů, apod., takže nevím, kde vlastně jsem. Místo polopatistického návodu pro první návštěvu (kam a kdy přijít, co na sebe, cena, apod.) změť informací o kreditech, rezervacích, registracích, atd. :-(
Jana19.10. 12:57
Ahoj, vítám Vás na nových stránkách. Doufám, že se Vám budou líbit a najdete zde i potřebné informace. Ještě se upravuje objednávkový systém, můžete se těšit také na nový vzhled. Rozvrh pak uvidíte ještě před přihlášením. Také k instruktorům postupně přidáme další fotky a i nějaké to povídání.

Reagovat na příspěvek:

Petra | 28.08 21:08

děkuji,objevila jsem to hned po odeslání dotazu,rozvrh už je asi úplný,žádné jiné časy v časných odpoledních hodinách nejsou?nejlépe od 15hod,15.30,16hod?

Vyplňte výsledek součtu těchto dvou čísel (ochrana před roboty)

Počet návštěvníků 1221707

© 2010 SPINNING® & H.E.A.T. Program® centrum Plzeň | Jana Kořínková & Stanislav Kořínek
Areál Fakultní nemocnice Plzeň-Bory, pavilon č. 27 | Eduarda Beneše 13, 305 99 Plzeň
mobil: (+420)728273431 | e-mail: Spinning.Plzen@seznam.cz | číslo účtu: 261731821/0300 | Spinning a H.E.A.T. Program centrum Plzeň na mapě

© 2010 Spinning-plzen.cz | design Hanja.eu | web ANTstudio.cz | dále Partneři