jste zde: úvodní » Aktuality


Akce / Novinky

Spinning a Schwinn maraton pro slané děti

06.03.2010

Pětihodinový maraton, jehož výtěžek půjde na pomoc dětem nemocným cystickou fibrózou. Tato nanejvýš bohulibá a žádoucí akce proběhne v areálu SOŠ OOM Krašovská 30, Plzeň. Na akci bude k dispozici 100 kol, jedním z instruktorů je navíc Jarda Zelenka, který několik let jezdil v našem centru.

Přiložené soubory:

Poděkování za sobotní akci pro Kubu Greschla (Svátek sportu a lidské solidarity)

01.03.2010

Spinningové centrum manželů Kořínkových v Plzni zažilo v sobotu 27. února, kdy celý sportovní národ sleduje výkony nejlepších olympioniků, malý svátek prosté radosti z pohybu spojené s velkou solidárností.
V 16 hodin se sešlo 20 skvělých lidí, kteří ten den nešli jen sportovat. Přišli s vědomím toho, že jejich účast na spinningové dvouhodinovce přinese kromě propoceného dresu ještě něco navíc.  Centrem dění  byl Jakub Greschl, nadějný handicapovaný cyklista z TJ Halma Zbůch, který si přijel zajezdit a ještě navíc na konci akce dostal celý výtěžek z akce pro svoji sportovní přípravu. Dva instruktoři, Karel Malý a Luboš Jirka (cyklista, účastník dvou paralympiád a Mistr Evropy), dali všem účastníkům pořádně do těla a na konci dvouhodinovky proběhla jedinečná dražba reprezentační čepice a dresu Luboše Jirky.  Celkový výsledek akce je skvělých 6 550 Kč pro Kubu!!!  
Když se sejde skupina elitních sportovců, může z toho být olympijská medalie. Za sobotní akci by si ji zasloužili všichni účastníci, protože přišli, šlapali a zvítězili svoji lidskostí.
Jménem Jakuba ještě jednou veliké díky Spinning centru v Plzni a všem, kdo jste přišli.

Roman Suda, předseda TJ Halma Zbůch

2010 Maraton pro Kubu Greschla

27.02.2010

Jedinečná akce, kdy pod vedením dvou instruktorů, kdy máte možnost svojí účastí přispět na cyklistickou přípravu talentovaného handicapovaného cyklisty Jakuba Greschla, který se akce také zúčastní.

Přiložené soubory:

Počet návštěvníků 1221753

© 2010 SPINNING® & H.E.A.T. Program® centrum Plzeň | Jana Kořínková & Stanislav Kořínek
Areál Fakultní nemocnice Plzeň-Bory, pavilon č. 27 | Eduarda Beneše 13, 305 99 Plzeň
mobil: (+420)728273431 | e-mail: Spinning.Plzen@seznam.cz | číslo účtu: 261731821/0300 | Spinning a H.E.A.T. Program centrum Plzeň na mapě

© 2010 Spinning-plzen.cz | design Hanja.eu | web ANTstudio.cz | dále Partneři