jste zde: úvodní » Aktuality


Akce / Novinky

Vánoční H.E.A.T. Program s Nikol

19.12.2011

Připravili jsme pro Vás vánoční lekce H.E.A.T. Programu s Nikol ve středu 21.12. od 19h a od 20h a ve čtvrtek 22.12. od 19h a od 20h.

Přijďte si zpříjemnit hektické předvánoční období a naladit se na Vánoční atmosféru pohybem. Připravené jsou pro Vás Vánoční songy a cukrová odměna na závěr.

Cvičíme s VZP + vánoční večírek - sobota 17.12.

08.12.2011

Abychom maličko uvolnili předvánoční šílenství, připravili jsme pro vás na 17.12. celodenní akci. Dopoledne, odpoledne a v podvečer proběhne několik jednotlivých lekcí spinningu a H.E.A.T. Programu, vše najdete v rozvrhu.

Milou zprávou je, že celý sportovní program je v rámci akce "Cvičíme s VZP" zcela zdarma. Objednávat se můžete jako obvykle, lekce budou nastavené s nulovým kreditem, takže i když se objednáte přes rezervační systém, nebude Vám žádný kredit odečten. Pokud nemáte kredit nebo nemáte dokonce ani účet, objednejte se telefonicky (e-mailem).

No a až budeme všichni úžasně vysportovaní a patřičně vyžíznění, vyrazíme do restaurace Belveder na Klatovské třídě (pod náměstím Míru) - tu již bohužel VZP neplatí..... Pravděpodobně nebude chybět ani nějaká ta kytara. No a na pivo samozřejmě přijďte, i když se nezúčastníte denních radovánek.

Těšíme se na vás, vaši instruktoři.

Dárkové poukázky na lekce spinningu a H.E.A.T. Programu

30.11.2011

Nabízíme dárkové poukázky v hodnotách 500Kč, 800Kč, 1000Kč a 1400Kč na lekce spinningu a H.E.A.T. Programu. Věnujte svým blízkým pohyb, zdraví, krásu .....

Dárkové poukázky můžete zakoupit na recepci našeho centra.

Přiložené soubory:

Spinning maraton a lekce H.E.A.T. na čtvrteční svátek 17.11.

11.11.2011

Ve čtvrtek 17.11. od 10h pojede Michal 3hodinový maraton s videoprojekcí. Cena maratonu je 160Kč (pro majitele kreditu za 1000Kč 145Kč, pro majitele kreditu 1500Kč 139Kč). Drobné občerstvení během maratonu zajištěno.

Také se budou konat lekce H.E.A.T. Programu s Nikol. Začínáme od 9h a od 10h a cena lekce je 100Kč (pro kredit 1000Kč 90,90Kč, pro kredit 1500Kč 86,95Kč).

Těšíme se na Vás.

 

Akce na páteční svátek 28.10.

25.10.2011

Na páteční svátek dopoledne jsme pro Vás připravili lekce H.E.A.T. Programu i spinningu.

H.E.A.T. Program bude od 9h s Vandou nebo od 10h s Janou K. za akční cenu 95Kč (pro kredit 1000Kč lekce vyjde na 86Kč, pro kredit 1500Kč lekce vyjde na 82,60).

Spinning bude od 9,30 s Markétou, jedná se o 1,5hodinovku za cenu běžné lekce.

Nové lekce v rozvrhu

06.10.2011

Od října jsme vypsali do rozvrhu nové lekce pro spinning i H.E.A.T. Program. A budeme přidávat i další v závislosti na počasí a na Vašich požadavcích. Pokud jste nenašli hodinu v čase, který by Vám vyhovoval, napište nám.

Rekonstrukce hotová, otevíráme

02.09.2011

V neděli 4.9. otevíráme zrekonstruované prostory pro Spinning a H.E.A.T. Program, každé v samostatném sálu.

Všechny nedělní hodiny jsou zdarma, srdečně Vás zveme.

 

Uzavření centra v měsíci srpnu

19.07.2011

V srpnu bude z důvodu rekonstrukce Spinning a H.E.A.T. centrum uzavřeno. Od září se můžete těšit na nový sál pro H.E.A.T. program, na nové šatny a recepci.

Od září bude mít každá činnost svojí tělocvičnu a svůj rozvrh. Spinningový rozvrh zůstane stejný, jak jsme všichni zvyklí, odpolední hodiny H.E.A.T. programu budou začínat vždy v celou hodinu.

Bude také upraven rezervační systém. Do systému bude zapisována částka, kterou zaplatíte (ne počet hodin) a vždy se vám strhne výše peněz podle toho, zda půjdete na spinning nebo na H.E.A.T.

O všech změnách Vás budeme ještě informovat mailem v průběhu srpna.

 

H.E.A.T. program v našem centru

26.04.2011

Od 18. 4. 2011 se budou konat v našem centru kromě spinningových lekcí také lekce H.E.A.T. programu. Během letní sezony se obě tyto činnosti budou provizorně odehrávat ve spinningovém sále, na podzim připravujeme sál druhý pro H.E.A.T. program. Rezervace na lekce spinningu i H.E.A.T. programu můžete provádět ze spinningového kreditu, lekce H.E.A.T. programu se pak budou doplácet podle kreditu, který máte zakoupený a podle aktuálního ceníku (příklad: mám zakoupeno 20lekcí na spinning a protože mám permanentku, bude mě lekce H.E.A.T. programu stát 95Kč, budu tedy doplácet 25Kč). Jedná se také o provizorní řešení, pracujeme na úpravě rezervačního systému, kdy si klient zakoupí kredit, ze kterého může čerpat na obě lekce a podle výše zakoupeného kreditu se pak bude odvíjet cena za lekci jednotlivých cvičení. Děkujeme za trpělivost a doufáme, že budete spokojeni. Více informací o H.E.A.T. programu najdete na stránkách www.heatprogram.cz

Ceník pro letní provoz: 

H.E.A.T. program  
Jednotlivý vstup 100Kč za lekci
Zvýhodněný vstup (10lekcí)  95Kč za lekci
Spinning  
Jednotlivý vstup  80Kč za lekci
Zvýhodněný vstup (10lekcí)  70Kč za lekci
Zvýhodněný vstup (20lekcí)  65Kč za lekci

 

Pozvánka na křest CD skupiny Ocho Ríos

11.03.2011

Vážení přátelé,
V pátek jedinečná akce v klubu Mlýn (Kalikovák).
Koncert skupiny Ocho Ríos spojený s křestem CD El Mundo.
Pro nejšťastnější účastníky jsou připraveny ceny v podobě CD a trička.
CD křtí Anička Kulíšková - Mistryně světa 2011 v Super G a paralympijská
medailistka z Vancouveru 2010. Jako bonus si Anička zahraje s kapelou. Na
rozdíl od většiny členů kapely totiž umí noty - vystudovala konzervatoř.
Přijďte se pobavit.

Přiložené soubory:

Výprodej zboží CANARD

10.02.2011

Připravili jsme pro Vás akční ceny zboží CANARD vystaveného na recepci ve Spinning centru. Jedná se o výprodej, akční cena se vztahuje pouze na uvedenou velikost a barvu.

                           

Přiložené soubory:

Poukázky UNIŠEK

19.01.2011

Nově přijímáme poukázky Unišek, Unišek + a dárkový kupon CADHOC.

    

Přiložené soubory:

Sportovní den s VZP

08.12.2010

V sobotu 11.12. pořádáme ve spolupráci se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou Sportovní den s VZP. Pojedeme vždy 1,5 hodinovku a to od 9,30 s Katkou, od 15h s Janou K. a od 17h s Pavlem K. Všechny tyto prodloužené lekce jsou zdarma.
Kolo si můžete rezervovat v systému, po odjetí Vám bude hodina vrácena do kreditu.

Přiložené soubory:

Spinning s kapelou (poděkování ÚSP Zbůch)

08.12.2010

Sportovci TJ zdravotně postižených Halma ÚSP Zbůch děkují za podporu!!!!
Dovolte mi, abych jménem našich sportovců poděkoval Spinning centru Plzeň manželů Kořínkových, skupině Ocho Ríos a všem, kteří dne 4. 12. 2010 svojí účastí podpořili mladé handicapované cyklisty. Úžasná akce, kdy došlo ke konfrontaci energie nahromaděné v přítomných cyklistech a muzikantech. Touto řízenou explozí vznikl šperk, který budou naši sportovci hrdě nosit. Na akci, kde kapela hrála bez nároku na honorář, a celý výdělek ze vstupného i následné aukce cyklistického dresu byl předán pro sportovce TJ Halma Zbůch, se vybralo skvělých 7 150,- Kč.
Díky vaší podpoře budou jednomu z cyklistů zakoupeny nové cyklistické tretry a funkční prádlo pro další 3 sportovce. Věříme, že neodmítnete pozvání na národní cyklistické závody 1. května
2011, kde si můžete společně i změřit síly na ovále v areálu SKP Plzeň. Propozice na akci zveřejníme na webu www.spinning-plzeň.cz.
Již brzy vám nabídneme fotky a krátké video z akce.
Se sportovním pozdravem
Roman Suda
Předseda TJ

Spinning s kapelou (článek v novinách)

05.12.2010

Netradiční spojení spinningu a živé muziky je připraveno na dnešek ve Spinning centru Plzeň v areálu Fakultní nemocnice Plzeň - Bory od šestnácti hodin. Ke sportovním výkonům zde bude hrát skupina Ocho Ríos a tento charitativní projekt má za cíl podpořit cyklistický oddíl TJ zdravotně postižených Halma ÚSP Zbůch.

"Tahle naše show spojuje prvky kultury a tělocviku a doufám, že společně s návštěvníky vypotíme nějaké koruny pro mladé handicapované sportovce. Případný výdělek bychom použili na nákup sportovního vybavení pro mladé sportovce. Součástí odpolední akce bude také dražba originálního cyklistického dresu TJ Halma Zbůch", prozradil spoluorganizátor Roman Suda z ÚSP pro TPM Zbůch.

Spinning s kapelou

28.11.2010

V sobotu 4.12. od 16h zahraje ke spinningové jízdě naše známá živá kapela Ocho Ríos. Jízdu povede Karel a cena za 1,5h úžasného zážitku je 150Kč. Tyto peníze budou použity na podporu cyklistického oddílu TJ zdravotně postižených Halma ÚSP Zbůch. Vzhledem k tomu, že peníze budeme po akci předávat, bude platba možná jen v hotovosti na recepci. Hodinu si můžete rezervovat v systému a po zaplacení vám bude vrácena zpět do kreditu. Telefonické a mailové objednávky budeme přijímat jen pokud budou zaplaceny nejpozději do čtvrtka 2.12. 

Po akci nabízíme after party ve stylu unplugged v restauraci Belvedér na Klatovské třídě.

Přiložené soubory:

Sváteční středa 17.11.2010

09.11.2010

Na sváteční středu jsme pro Vás připravili dvě dvouhodinovky - dopolední a odpolední. Dopoledne od 9,30 pojede Markéta a Jana K. a odpoledne od 15h pojede Michal. Cena za dvouhodinovku je 110Kč a rezervace můžete provádět v systému, telefonicky nebo mailem.

Přiložené soubory:

Čtvrteční dvouhodinovka s videoprojekcí

19.10.2010

Ve sváteční dopoledne 28.10. pojede Jana P. a Jana K. od 9,30 dvouhodinovku. Na druhé hodině se pak můžete těšit na videoprojekci. Cena je 110 Kč a rezervace můžete provádět v systému, mailem nebo telefonicky.

 

 

Měcholupský cyklovýlet

04.09.2010

Zveme Vás na cyklistický výlet Nepomuckou a Brdskou přírodou. Nejedná se o závod, jde především o setkání lidí stejné krevní skupiny, o pohodovou a nenáročnou projížďku, o posezení u pivka po dojezdu. Start i cíl je v Měcholupech u Blovic u Hasičské zbrojnice. Pěkné počasí zajištěno.

Přiložené soubory:

Spinning a Schwinn maraton (článek v novinách)

25.03.2010

V Plzni se uskutečnil charitativní spinningový maraton na pomoc dětem nemocným cystickou fibrózou. Organizátorem celé akce s tříměsíční přípravou byla paní Jana Kořínková, majitelka Spinning Centra Plzeň a paní Iva Chodorová, majitelka Schwinn Cycling Nýřany. Účastníci z celé České republiky i ze Slovenska šlapali na stovce kol s plným nasazením, elánem a nadšením celých pět hodin. Na podiu se střídali ve vedení hodin profesionální lektoři a členové národních týmů. Konkurence obou dvou společností šla stranou, na místě byla příjemná atmosféra plná emocí, endorfinu, a nechyběla dokonce ani davová psychóza, v tom pozitivním slova smyslu. Ve prospěch organizace pro boj s cystickou fibrózou bylo vybráno patnáct tisíc korun, které převzala malá Simonka spolu s babičkou Stanislavou Krausovou. Všem účastníkům celé akce patří velký dík.

Počet návštěvníků 1221700

© 2010 SPINNING® & H.E.A.T. Program® centrum Plzeň | Jana Kořínková & Stanislav Kořínek
Areál Fakultní nemocnice Plzeň-Bory, pavilon č. 27 | Eduarda Beneše 13, 305 99 Plzeň
mobil: (+420)728273431 | e-mail: Spinning.Plzen@seznam.cz | číslo účtu: 261731821/0300 | Spinning a H.E.A.T. Program centrum Plzeň na mapě

© 2010 Spinning-plzen.cz | design Hanja.eu | web ANTstudio.cz | dále Partneři